Magical World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alexi Laiho

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Alexi Laiho
Dark Side Bar Sahibi
Dark Side Bar Sahibi

Alexi Laiho
Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 07/02/09 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : Finlandiya Mücadele Tarafı : Kan Statüsü : Safkan

Alexi Laiho Vide
MesajKonu: Alexi Laiho Alexi Laiho Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 1:04 pm

Yağmur… Gri bulutların arasından süzülen yağmur tanecikleri ve bir saniye bile sürmeyen ışık kaynağıyla gelen gürültüler… Hava soğuk ve camlar buğulu. İnsanlar bu doğa olayını hayretle seyrederken küçük çocuklar her şimşek çaktığında ürküyorlar ve bir büyüğünü bulup ona sımsıkı sarılıyorlar. Rüzgar ise her tarafı yıkmak istercesine çırpınıyor adeta… Ağaçlar rüzgara direnmeye çalışıyorlar fakat genç olanlar bir anda kendilerini havada buluyorlar, sonra da yere düşüp ölüyorlar… Sabah olmasına rağmen güneşi görebilen kimse yok. Hayvanlar diğer günlerdeki gibi dışarı çıkıp oynayamıyorlar. Aksine sığınacak bir yer arıyorlar.
Alexi ise yağmura aldırmadan tüm gücüyle koşuyordu. Üzerinde herhangi bir ceket yoktu. Günlük kıyafetlerini giyinmişti. Siyah bir kazak ve altına koyu yeşil bir pantolon , kafasında da siyah bir bere vardı. Kazak rengini biraz yitirmiş olsa da yağmur sayesinde simsiyah olmuş ve parlamaya başlamıştı. Birkaç gram olan giysisi bir anda Alexi için bir yüke dönüşmüştü. Yağmur damlalarıyla bir anda ağırlaşmıştı. Her taraf suyla dolmuştu ve sel olma ihtimali yüksekti. Capcanlı olan doğa bir anda durmuştu ve ölmüştü sanki. Alexi nefes nefese kalmış bir şekilde parka geldiğinde onu gördü. Evet , orada bir Ruh Emici vardı ve önünde bir kız vardı. Ama sıradan bir kız değildi, Alexi’nin eski sevgilisi olan Zooey’di. Ve Alexi koşmaya başlamıştı yeniden ama çok geçti. Ruh Emici kızın ruhunu emmeye başlamıştı ve kız bütün enerjisini kaybediyordu. Alexi yaklaşmışken arkasından bir ses duydu. Oradan da Ruh Emiciler geliyordu. Bu imkansızdı. Buraya kadar nasıl gelebilirlerdi? Önüne tekrar baktığında başka Ruh Emiciler de gördü. Sonu gelmişti… Kıza tekrar baktı ve kız bir anda yere yığıldı. Birden titremeye başladı ve Alexi dikkatlice seyrediyordu. Kız değişik bir şekilde titriyordu. Sonra karnında hareketlenmeler gördü. Ve bir anda kızın karnı açılıp içinden bir Ruh Emici daha çıktı. Ve Alexi’nin etrafı birden onlarla çevrildi. Sayıları oldukça fazlaydı ve Alexi bir asa almamıştı. Çember hızlı bir şekilde daralıyordu ve arkasından bir el hissetti. El onu sallıyordu ve bir ses geliyordu. Ve bir anda arkasını döndüğünde Ruh Emicilerden birinin
‘Alexi , hadi uyan. Hey Alexi! ‘ dediğini duydu ve kabusundan bir anda uyandı. Ter içinde kalmıştı ve annesi onun için endişelenmişti. Evde büyük bir gürültü vardı. Alexi’nin odasından geliyordu ve annesi odaya girdiğinde Alexi’nin kabus gördüğünü anladı. Alexi uyandığında birden doğruldu ve penceresinden dışarı baktı. Yapmur yağıyordu ve gökyüzü gri ile kaplanmıştı. Tıpkı rüyasındaki gibi… Ve üzerinde aynı kıyafetleri vardı. Dün gece ne olduğunu hatırlamıyordu, içki de içmezdi. Neler olmuştu? Bunları düşünürken bir anda dışarıdan bir çığlık duydu. Evet, bu Zooey’nin sesiydi. Sesi duyduğu anda aklından tek geçen şey şuydu : ‘Deja-vü’. Fransızca bir kelimeydi ve bir olayı bir daha yaşamak anlamına geliyordu. Yataktan fırladı ve asasını alıp koşmaya başladı. Çabuk olmalıydı , yoksa olacakları biliyordu. Aklında tek bir şey vardı : Ruh Emicileri uzaklaştıran büyü neydi? Ne zamandır böyle bir şey yapmak zorunda kalmamıştı ve unutmuştu. Koşmaya devam ederken kızın parka girdiğini gördü. Fakat arkasından kovalayan şey Ruh Emici gibi büyük bir şey değildi. 4 ayaklı ve boyu dizine kadar gelen açık kahverengi bir şeydi. Hızlı koşuyordu. Alexi hızını arttırdı ve parka girdi. Kızın ayağı takılıp düşmüştü ve o şey ona gittikçe yaklaşıyordu. Keskin dişleri vardı ve hırlıyordu. Evet, bu bir köpekti. Bir dobermandı ve gelişmişti. Dişleri büyük ve keskindi. Alexi, cebinde taşıdığı çakısını çıkardı ve köpek onu fark etmeden arkasına yaklaştı ve boğazını kesmeye başladı. Köpek, kendini savunmaya çalışırken Alexi’in kolunu ısırmaya çalıştı, ısıramadı fakat derin bir yara açtı. Birden kanamaya başladı ve Alexi sinirlenip köpeğin boğazını keserken hayvana eziyet çektirmeye başladı. En sonunda kafası gövdesinden ayrıldı, fakat Alexi’nin kolu hala kanıyordu ve acıtmaya başlamıştı. Kız bir anda Alexi’ye sarıldı ve konuşmaya başladı :
-Sen… Sen benim hayatımı kurtardın Alexi. Ve bugün anladım ki sen beni hala seviyorsun…
-Olabilir, ama neler oldu? O köpek neden peşindeydi?
-Bilmiyorum, sanki biri ona emir vermiş gibiydi. Markete gittim ve atıştıracak bir şeyler aldım. Sonra bu köpek arkamdan havlamaya başladı. Biri tasmasından tutuyordu. Siyah cübbeli ve şapkalıydı. Bıraktı ve köpek bana doğru koşmaya başladı. Gerisini biliyorsun zaten…
-Evet, sana zarar verebildi mi peki?
-Hayır, ama çok kortum. Eğer sen olmasaydın ne olurdu inan bilmiyorum… Olamaz Alexi elin kanıyor , hem de normal bir yara değil bu , çok derin.
-Bir şey olmaz.
-Hayır olur. Hadi gel hastaneye gidelim. Dikiş atılması gerekiyor. Sonrasında bakımını yaparım. Unuttun mu bilmiyorum ama hala hemşirelik okuyorum.
-Sevindim. Ama bu havada yürünmez. Arabamın anahtarını almış olmalıyım. Al hadi sen kullan, dedi Alexi ve anahtarı Zooey’e verdi. Arabaya bindiler ve Alexi düşünmeye başladı. O köpek nereden çıkmıştı? Ya da o adamın amacı neydi? Bunları düşünürken bir anda gözleri kapanmaya başladı. Çok kan kaybetmişti ve kendini pek iyi hissetmiyordu. Zooey, Alexi’ye baktığında onun baygın olduğunu gördü ve hızını artırdı. Hastaneye geldiğinde yardım istedi. Sedye geldiğinde Alexi’yi üzerine koydular ve içeri götürdüler. Kan kaybetmişti. Zooey durumu doktora anlatırken bir yandan da Alexi’ye dikiş atıldığını seyrediyordu. Bir kuduz aşısı yapıldı ve doktor Zooey’e kan grubunun ne olduğunu sordu. Alexi ile aynı kan grubuna sahip olduğunu söyleyen Zooey hemen kolunu sıvazladı ve kanının alınabileceğini söyledi. Alexi kendine geldiğinde kolundaki dikişi gördü. Ve kolunda bir de iğne vardı. Yanına baktığında Zooey’i gördü. Ve gülümsedi. Zooey’i seviyordu hala ve bu normal bir sevgi değildi. Daha güzel bir şeydi. Doktor Alexi’nin gereken kanı aldığını söyledi ve iğneleri çıkarttı. Alexi’nin biraz daha durması gerekiyordu. Zooey izin isteyip lavaboya gitti. Alexi’nin tek düşündüğü şey hala o saldırıydı. Neler olmuştu? Ve bir anda bir çığlık sesi duydu. Herkes lavabolara doğru koştu ve yerdeki cesedi gördüler. Bu Zooey’di ve Alexi onu görünce şok oldu. Doktorlar nabzını kontrol ettiler fakat hiçbir canlılık belirtisi yoktu. Alexi ağlamaya başladı. Birkaç saat önce kurtardığı kız şimdi ölmüştü. Kendini suçluyordu fakat eğer onu kurtarmasaydı da öleceğini düşündü. Ama onu seviyordu. Ve başını kaldırdığında duvardaki yazıyı gördü. Kanla yazılmıştı ve ‘SENİ BEKLİYORUM!’ yazıyordu. Kimdi bu? Ve o anda bir yemin etti. O kişiyi bulacak ve onu toprağın altına gömecekti. Ve bunu bağırarak da söyledi :
-Eğer buradaysan ya da beni duyuyorsan sana sesleniyorum lanet olası. Seni bulup öldüreceğime burada canım üzerine yemin ediyorum. Kork benden!
Bunları söyledikten sonra bir fenalık geçirdi ve bayıldı. Aklında olan tek şey ise intikamdı…
Cruella Anthea Dantes
Admin / Hogwarts Müdüresi / İksir Prof. / Ravenclaw B.S
Admin / Hogwarts Müdüresi / İksir Prof. / Ravenclaw B.S

Cruella Anthea Dantes
Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : LonDra Mücadele Tarafı : Aydınlık Kan Statüsü : Safkan

Alexi Laiho Vide
MesajKonu: Geri: Alexi Laiho Alexi Laiho Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 1:11 pm

*Renkler çok göz alıcı ve konuşma yazıları içinde kaybolmuş . Uzunluk fena değil . Betimlemelerin var . Görünüme biraz daha önem vermelisin . Genel olarak söyleyebileceğim şey ; daha fazla çaba sarfetmelisin ...

*Puan ; 79
https://magicalworld.forumdizini.com

Alexi Laiho

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası